My Talking Angela

3.9.1.913

4.1

50

Angela ile ilgilenin ve güzel zaman geçirin

11.5M

Bu uygulamayı oyla

My Talking Angela, My Talking Tom'un bayan versiyonudur, küçük kedi Angela ile ilgilenmeniz gereken Pou- ya da Tamagotchi-stili bir oyundur. Kahramanınız küçük bir kedi yavrusu olarak başlar ve yardımınızla daha büyük güzel bir kediye dönüşür.

My Talking Angela'da bir çok farklı iletişim kurma seçeneği vardır. Tabi ki en önemlileri onu beslemek, temizlemek ve yatağına yatırmaktır. Onu bir çok yiyecekle besleyebilirsiniz; örneğin, kurabiyeler, sebzeler ve hatta abur cubur. Duş aldırabilir ya da dişlerini fırçalamasına yardımcı olabilirsiniz (diş fırçasını elle hareket ettirerek).

Bununla beraber, Angela sadece yemek yiyip uyuyup duş almayacak. Aynı zamanda mini oyunlar oynayarak onu eğlendirebilirsiniz. Alış veriş yaparak elbiseler, peruklar ve aksesuarlar da satın alabilirsiniz. Angela'nın yardımıyla toplayabileceğiniz bir alışveriş kartı albümü de oyunda mevcut.

My Talking Angela daha iyi grafikleri ve daha çok iletişim kurma seçenekleriyle klasik My Talking Tom'un daha gelişmiş versiyonudur. Şüphesiz ki, yeni ve daha sevimli Pou arayanlar için çok ilgi çekici bir uygulama.
Gereksinimler

Android 4.0.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X